Czy masz ukończone 18 lat?
NieTak
Powered by
William Peel
FAQ
1.
Na czym polegają konkursy Peel the Beat?

W ramach akcji Peel the Beat marka William Peel będzie rozdawać bilety na kilkadziesiąt koncertów przez cały 2019 rok. Wystarczy kupić dowolny produkt marki William Peel, zachować paragon lub fakturę, wybrać interesujący nas koncert na stronie peelthebeat.pl, zarejestrować paragon lub fakturę w formularzu konkursowym wraz z odpowiednimi danymi, odpowiedzieć na pytanie konkursowe, udzielić zgód marketingowych i wysłać zgłoszenie. Potem wystarczy czekać na ogłoszenie wyników, a przy odrobinie szczęścia to właśnie Ty możesz wygrać bilet na interesujący Cię koncert!

×
2.
Kiedy zaczynają się poszczególne konkursy?

Każdy z konkursów ma swoje określone ramy czasowe. Aby nie przegapić konkursu, który Cię interesuje, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
3.
Jak długo trwają poszczególne konkursy?

Każdy z konkursów ma swoje określone ramy czasowe i może różnić się długością w zależności od koncertu, na który bilety oferowane są w ramach konkursu. Średnia długość trwania to 2-3 tygodnie. Aby nie przegapić konkursu, który Cię interesuje, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
4.
Ile w sumie odbędzie się konkursów?

W ramach akcji Peel the Beat planowanych jest kilkadziesiąt konkursów na najlepsze koncerty odbywające się przez cały 2019 rok. Na niektóre koncerty oferowana jest jedna pula biletów do wygrania, na inne oferowana będzie dodatkowa pula od partnerów promocji. Aby nie przegapić konkursów, które Cię interesują, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
5.
Na jakie koncerty będzie można wygrać bilety?

W ramach akcji Peel the Beat planowanych jest kilkadziesiąt konkursów na najlepsze koncerty odbywające się przez cały 2019 rok. Są to wybrane koncerty organizowane przez Live Nation Poland, m.in. Metallica, KISS, Muse, Maroon 5, Backstreet Boys i wiele innych. Aby nie przegapić konkursów, które Cię interesują, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
6.
Jaka jest pula biletów, którą będzie można wygrać na każdy z koncertów?

W ramach akcji Peel the Beat planowanych jest kilkadziesiąt konkursów na najlepsze koncerty odbywające się przez cały 2019 rok. Pula biletów może się różnić w zależności od koncertu. Przy każdym konkursie określana jest pula biletów do wygrania. Dodatkowo, w ramach współpracy z Partnerami, oferowana będzie dodatkowa pula biletów na niektóre z koncertów. Aby nie przegapić konkursów, które Cię interesują, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
7.
Dlaczego na niektóre koncerty bilety można wygrać w dwóch konkursach?

Konkursy organizowane są bezpośrednio przez markę William Peel, natomiast dodatkowe konkursy marka William Peel organizuje z Partnerami. W ramach tych dodatkowych konkursów należy zakupić produkt uprawniający do wzięcia udziału w konkursie w konkretnej sieci sklepów, zachować paragon lub fakturę i zarejestrować je w konkursie organizowanym z tym Partnerem. Konkursy dodatkowe będą oznaczone logo sieci, która jest Partnerem Konkursu. Pozostałe zasady uczestnictwa w Konkursie pozostają bez zmian. Aby nie przegapić konkursów, które Cię interesują, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
8.
Jakie rodzaje biletów można wygrać w ramach konkursów?

W konkursach wygrać można różne rodzaje biletów na różne koncerty. Najczęściej są to bilety GA1 lub GA2 czyli bilety na płytę koncertową. W ramach dodatkowych koncertów można będzie także wygrać bardziej prestiżowe bilety takie jak: Platinum Tickets lub bilety VIP. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że konkretny rodzaj biletów będzie przedstawiany w momencie ogłoszenia konkretnego konkursu i może różnić się między konkursami. Dokładne informacje na temat liczby oraz rodzajów biletów na dany koncert znajdziesz w regulaminie danego konkursu.

×
9.
Jak mogę zgłosić się do konkursu?

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy:
⁃ kupić dowolny produkt marki William Peel
⁃ zachować paragon lub fakturę
⁃ wybrać interesujący Cię koncert na stronie www.peelthebeat.pl
⁃ zarejestrować paragon lub fakturę na stronie peelthebeat.pl/zgłoszenie (link) wraz z odpowiednimi danymi
⁃ odpowiedzieć na pytanie konkursowe i udzielić zgód marketingowych
⁃ wysłać zgłoszenie poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

Po prawidłowym uzupełnieniu zgłoszenia system wygeneruje automatycznie wiadomość z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie, która pojawi się w polu formularza rejestracji. Potem wystarczy już tylko trzymać kciuki i czekać na kontakt e-mail ze strony Organizatora.

×
10.
Gdzie mogę zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenia do konkursu odbywają się na stronie www.peelthebeat.pl. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię konkurs i klikniesz w odpowiadający mu kafel. Po kliknięciu pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

×
11.
Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel RP, który w okresie trwania danego konkursu kupi produkt marki William Peel (w konkursach dodatkowych produkt musi być zakupiony w sieci Partnera), zachowa paragon lub fakturę i zgłosi swój udział na stronie www.peelthebeat.pl.

×
12.
Czego potrzebuję, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, powinieneś dokonać zakupu dowolnego produkt marki William Peel i zachować paragon lub fakturę oraz wybrać interesujący Cię konkurs i zarejestrować swoje zgłoszenie poprzez stronę www.peelthebeat.pl.

×
13.
Które produkty William Peel biorą udział w konkursie?

W konkursach biorą udział wszystkie produkty William Peel – każdy dostępny na polskim rynku wariant oraz pojemność - zakupione na terenie RP. Aby można było wziąć udział w konkursie, zakup musi być udokumentowany paragonem lub fakturą z datą mieszczącą się w ramach trwania danego konkursu. Aby sprawdzić, jakie produkty oferuje marka William Peel, warto zajrzeć na stronę www.peelthebeat.pl/produkty.

×
14.
W jakich sklepach mogę kupić produkty marki William Peel?

Produkty marki William Peel dostępne są w sieciach sklepów, takich jak Carrefour, Auchan, Tesco, Kaufland, Polo Market, Netto, Stokrotka, Mila, Eko, Piotr i Paweł, Makro, Selgros, Intermarche, a także okazjonalnie produkty pojawiają się w sieciach Biedronka, Lidl oraz Żabka. Ponadto William Peel jest dostępny w wybranych sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

×
15.
Co to jest numer paragonu i gdzie go znajdę?

Numer paragonu znajduje się pod adresem sklepu po prawej stronie od daty zakupu. W formularzu zgłoszeniowym znajdziesz przykład - szukaj pod literką „i”.

×
16.
Jak mogę dodać paragon do formularza zgłoszeniowego?

Aby wziąć udział w konkursie, należy załączyć plik, który jest skanem lub zdjęciem paragonu lub faktury z widocznym dowodem zakupu produktu. Dopuszczalne formaty to jpg, png, pdf, zaś maksymalna waga pliku nie może przekraczać 5MB. Oryginalny paragon lub fakturę należy zachować do weryfikacji.

×
17.
Czy mogę mieć inne produkty na paragonie, który rejestruję?

Oczywiście. Ważne tylko, aby produkt marki William Peel był widoczny na skanie lub zdjęciu paragonu lub faktury, który przesyłasz w zgłoszeniu konkursowym.

×
18.
Jakie dane muszę podać przy zgłoszeniu konkursowym?

Aby wziąć udział w konkursie, należy oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podać następujące dane: imię, nazwisko, adres e-mail, numer i datę paragonu lub faktury oraz czytelne zdjęcie lub skan paragonu lub faktury, a także udzielić niezbędnych oświadczeń i zgód marketingowych.

×
19.
Skąd będę wiedzieć, że moje zgłoszenie zostało zarejestrowane?

Każde poprawnie zarejestrowane zgłoszenie będzie potwierdzone automatyczną wiadomością z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie, która pojawi się w polu formularza rejestracji.

×
20.
Czy muszę udzielać wszystkich zgód marketingowych wymaganych na stronie?

Tak, aby wziąć udział w konkursie, należy udzielić wszystkich zgód.

×
21.
Czy mogę wziąć udział w konkursie wielokrotnie?

Tak. Jeden paragon lub faktura z produktem marki William Peel to jedno zgłoszenie. Możesz zarejestrować dowolną liczbę paragonów lub faktur. Ważne, aby kolejne produkty rejestrować na OSOBNYCH paragonach lub fakturach. Np.: jeśli chcesz kupić 2 produkty marki William Peel i wziąć udział w konkursie dwukrotnie (lub w dwóch kolejnych konkursach), pamiętaj o rozbiciu tego zakupu na dwa paragony lub faktury. Pamiętaj też, że wygrać można nie więcej niż jeden raz w danym konkursie.

×
22.
Jak oceniane są zgłoszenia konkursowe?

Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez trzyosobową Komisję Konkursową pod kątem kreatywności odpowiedzi na pytanie oraz pod względem spełnienia wszystkich wymaganych działań konkursowych, w tym przede wszystkim przedstawienia dowodu zakupu dowolnego produktu marki William Peel, nabytego w czasie trwania konkursu. Wyniki konkursu będą ogłaszane w czasie kilku dni od zakończenia danego konkursu poprzez wysłanie informacji na podany w czasie rejestracji adres e-mail - dokładne informacje każdorazowo podane są w regulaminie danego konkursu.

×
23.
Jak ogłaszane będą wyniki konkursu?

Zawiadomienie o wygranej zostanie wysłane do laureata na adres e-mail podany w czasie rejestracji zgłoszenia. Wyniki konkursu będą ogłaszane w czasie kilku dni od zakończenia danego konkursu - dokładne informacje każdorazowo podane są w regulaminie.

×
24.
Czy zwycięzca konkursu wygrywa podwójne bilety na koncerty?

Niektóre z konkursów będą oferowały w ramach nagrody pojedyncze wejściówki na koncerty, inne podwójne. Zasady będą każdorazowo opisane przed przystąpieniem do konkursu na stronie zgłoszenia oraz w regulaminie. Aby nie przegapić konkursu, który Cię interesuje, śledź nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/williampeelpl/) oraz informacje na stronie www.peelthebeat.pl.

×
25.
Czy bilety będą personalizowane czy na okaziciela?

Bilety nie będą personalizowane i będą biletami na okaziciela.

×
26.
Gdzie znajdę regulamin konkursu?

Regulamin każdego z konkursów można pobrać w formacie pdf bezpośrednio ze strony formularza zgłoszenia do konkretnego konkursu.

×